Ahojte,

doufáme, že váš rok začal dobře a že vás letos čeká spoustu nových, dobrých věcí. Pro nás v HledamBoha.cz to tak bylo a věříme, že bude i dál. 
Takovou největší novinkou, kterou možná na první pohled nezaregistrujete, ale pro nás je to opravdu velká změna, je to, že od tohoto měsíce existujeme jako samostatná nezisková organizace HledamBoha.cz; z.s. 
Naše mateřská organizace Promise CZ nás s láskou vyslala sdílet dobrou zprávu o Ježíši skrze digitální média a my jsme 1.2. 2017 vyrazili. 

Co to znamená v praxi?

Především to znamená, že se budeme věnovat jen a pouze tomu, jak sdílet dobrou zprávu skrze internetové projekty HledamBoha.cz; Codex a MyStory.me a v budoucnu skrze další projekty naší mateřské sítě Jesus.net

Dále to znamená, že máme také nové číslo účtu a začínáme „od nuly“, takže pokud jste někdy přemýšleli, že byste naší práci podpořili finančně, tak teď je ten čas… 🙂 
 

Zároveň to neznamená, že bychom v tom byli sami. Naše mateřská organizace nás má stále ráda a podporuje nás, stejně jako velké množství našich partnerů. Naopak jsem přesvědčený, že tato změna nám pomůže zaměřit se naplno na HledamBoha.cz a zasáhnout ještě více lidí s dobrou zprávou o Ježíši!