Je nám velkou ctí, že jsme se od letošního roku mohli stát partnerem F-nadace pro internetovou propagaci. Pokud jste organizace nebo křesťanské společenství, které chce zviditelnit svoje misijní aktivity prostřednictvím internetu a sociálních médií, tak zbystřete. F-nadace již několik let nabízí grant „Nesení Dobré zprávy„. Tento grant je od letošního roku rozšířen také o internetovou propagaci. Jednou z překážek využití tohoto grantu může být nedostatek „know-how“ v této oblasti. A to je oblast, ve které můžeme prakticky pomoci zase my.

Pokud se rozhodnete zapojit do grantového řízení F-nadace, tak nejen, že můžete získat finanční prostředky pro tuto propagaci zcela zdarma, ale také získáte nás jako svého „kouče“. My vám potom pomůžeme s vytvořením, zacílením a celkovým nastavením internetových kampaní pro váš web, Facebook, YouTube atd. Také vám můžeme poradit s celkovou online strategií a pomůžeme vám využít Váš grant co nejlépe.

Takže pokud na letošní léto chystáte něco velkého a chcete o sobě dát vědět, doporučujeme prozkoumat možnost získat grant od F-nadace!

Více informací o grantech F-nadace pro rok 2017/2018 najdete ZDE.